Nieuwsbericht
Media

Wijzigingen Deelnemersraad per 1 juli 2019

donderdag 4 juli 2019

Per 1 juli 2019 is de tweede en tevens laatste zittingstermijn van een aantal leden van de Deelnemersraad afgelopen. Inmiddels heeft de Raad van Commissarissen in de vergaderingen van 18 april en 25 juni 2019 acht nieuwe leden benoemd.

Eerste zittingstermijn (twee jaar; 01-07-2019 tot 01-07-2021)

Gerrit Bos                   bestuurder Domesta, Emmen 
Peter Verheijen            directeur bedrijfsdiensten Stadlander, Bergen op Zoom
Michel Bakkermanager Financiën & Bedrijfsvoering GroenWest, Utrecht
Barend Kuenen           bestuurder DUWO, Delft 

 

Eerste zittingstermijn (drie jaar; 01-07-2019 tot 01-07-2022)

Ria Koppenbestuurder Haag Wonen, Den Haag 
Monique Boeijen bestuurder SWZ, Zwolle 
Willem Jan van Lokven directeur Bedrijfsvoering Mooiland, Ede
Hélène Pragtlid statutaire directie Ymere, Amsterdam 

                      

De benoemingen in de DR vinden normaliter plaats voor een periode van drie jaar. Vanwege het rooster van aftreden is nu gekozen voor een mix van twee en drie jaar.